SPRZĘT

Whopper plopper

whopper plopper

Whopper plopper

To jedna z najnowszych przynęt sztucznych na rynku. Od razu zachwyciła wędkarzy na całym świecie. Często w Polsce wędkarzy zastanawiają się jak ta przynęta sprawdziła by się na ich wodach. Wystarczy, że przeczytasz na wpis na temat whopper plopper i ocenisz sam.  

Praca przynęty

Przynęta ta już z nazwy określa jaką prace wykonuje w wodzie. Plucie wodą. ogon naszego woblera obraca się wokół własnej osi powodując rozprysk wody co wydaje charakterystyczny dźwięk podczas poruszania się woblera. Woda wokół woblera wytwarza pęcherze powietrza co bardzo dobrze działa na linię boczną ryb drapieżnych. Wobler ten jest przynętą powierzchniową co bardzo dobrze sprawdzi się w trudnych zarośniętych i płytkich łowiskach.

Wygląd

Przynęty te występują w różnych barwach, kształtach oraz rozmiarach. Zazwyczaj są to imitacje pstrąga, okonia i flagowe barwy czerwono białe. Dzięki zastosowaniu takich barw przynęta ta staję się bardzo uniwersalna i odpowiednia na nasze wody.

whopper plopper

Czy warto zaopatrzyć się w tą przynetę

Obecnie na rynku wędkarskim mamy bardzo dużo nowości. Co powoduje, że kupienie tego i wytestowanie nad wodą jest niemożliwe. Warto więc mądrze podchodzić do nowości. Kupujmy i testujmy to co uważamy, że może sprawdzić się na naszych wodach lub sprawdzajmy recenzje innych wędkarzy. Ta przynęta jest wyjątkowa i ma bardzo duże sukcesy w USA. Widziałem już osoby wędkujące na tą przynętę w Polsce ale jej popularność nie jest za duża.  Przynęta ma ciekawą pracę co spowoduje nowość w wodach mocno obłowionych przez innych wędkarzy. Dlatego uważam, że warto zaopatrzyć się w tą przynętę i próbować nią łowić na płytszych wodach i wyczekiwać brań powierzchniowych, które są efektowne. 

Przykładowe filmy z pracą tej przynęty:

Film z łowienia na tą przynętę w Polsce:

Sprawdź u naszych partnerów

* Niektóre z linków w tym artykule mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że jeśli zdecydujesz się na zakup przez te linki, portal wędkarski Amatorskie Wędkowanie może otrzymać prowizję, którą przeznaczamy na rozwój naszego portalu wędkarskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.