Wyświetlanie 1–24 z 293 wyników

Pokrowce, torby i podbieraki:

Pokrowce, torby i podbieraki to niezbędne akcesoria dla każdego wędkarza. Dzięki nim możemy skutecznie transportować i przechowywać nasz sprzęt wędkarski, a także łatwo i bezpiecznie wyjąć z wody złowioną rybę. W ofercie naszych partnerów których prezentujemy na naszej stronie można znaleźć wiele różnorodnych pokrowców, toreb i podbieraków, dostępnych w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na wybór najlepszego rozwiązania dla danego sprzętu i potrzeb.

Pokrowce wędkarskie to produkty, które służą do przenoszenia i przechowywania wędek, kołowrotków i innych akcesoriów wędkarskich. Na naszej stronie można znaleźć pokrowce do wędek jednoczęściowych, dwuczęściowych i teleskopowych, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. W zależności od rodzaju pokrowca, możemy znaleźć modele z jednym lub wieloma przegródkami na dodatkowe akcesoria wędkarskie.

Torby wędkarskie to produkty, które służą do przenoszenia i przechowywania różnego rodzaju akcesoriów wędkarskich, takich jak przynęty, haczyki, przypony i wiele innych. Na naszej stronie przedstawiamy torby wędkarskie w różnych rozmiarach i konfiguracjach, od małych torb do przenoszenia najważniejszych akcesoriów, po większe torby pozwalające na przenoszenie większej ilości sprzętu.

Podbieraki wędkarskie to produkty, które pozwalają na łatwe i bezpieczne wyjęcie złowionej ryby z wody. W ofercie na naszej stronie można znaleźć podbieraki wędkarskie w różnych rozmiarach i konfiguracjach, od małych podbieraków dla małych ryb, po większe modele dla większych ryb. Podbieraki wędkarskie są dostępne w różnych materiałach, takich jak na przykład drewno, metal czy włókno szklane.

Ważnym elementem przy wyborze pokrowców, toreb i podbieraków jest dobór odpowiednich produktów do danego rodzaju sprzętu i potrzeb. Warto zwrócić uwagę na materiały, z których są wykonane produkty, ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Przy wyborze podbieraków ważne jest również, aby wybrać odpowiedni model do rozmiaru ryb, które planujemy łowić.

Podsumowując, pokrowce, torby i podbieraki to niezbędne akcesoria dla każdego wędkarza, który wybiera się na każdy rodzaj wędkowania. Czy to wędkowanie rekreacyjne czy już zaawansowane. Torba będzie nam potrzebna na różnego rodzaju akcesoria. Dzięki pokrowcu bezpiecznie przetransportujemy nasze wędki na łowisko. Dzięki podbierakowi możemy bezpiecznie podebrać rybę na łódź, pomost czy ponton bez obawy, że ją stracimy w ostatniej fazie holu.

Sprawdź nasze pozostałe kategorie:

Wędki, Kołowrotki; Żyłki i plecionki; Przynęty spinngowe i akcesoria; Zanęty, dodatki, przynęty; Akcesoria wędkarskie; Odzież wędkarska; Survival; Zestawy wędkarskie; Łodzie, pontony, silniki; Echosondy; Prezent dla wędkarza; Części do sprzęty wędkarskiego; Promocje Wędkarskie