O nas

Witajcie serdecznie na naszej stronie !

Jesteście na stronie internetowej pasjonatów wędkarstwa. Będziemy sukcesywnie umieszczać tutaj liczne informacje poświęcone tej tematyce oraz tematom pokrewnym. Skupiamy się przede wszystkim na rozwijaniu naszej pasji i wiedzy. Bardzo liczymy na wszelkie uwagi co do zamieszczanych tu informacji oraz naszych doświadczeń. Mamy również nadzieję, że strona ta będzie się rozwijać dzięki Waszej aktywności.

Posiadamy wielofunkcyjne FORUM. W którym zrzeszamy grupę świeżych wędkarzy jak i tych bardziej zaawansowanych. Na naszym forum posiadamy chat w którym możemy porozmawiać na żywo z członkami forum. Każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy użytkownik chętnie dzieli się swoją widzą i doświadczeniem w doborze sprzętu, dobierania metody, przynęt itd. Nasze forum jest zamknięte aby dołączyć do naszej społeczności wystarczy się zarejestrować.

Nasi użytkownicy organizują wyprawy dorszowe na których odnajdą się amatorzy oraz osoby z wieloletnim doświadczeniem. Wypływamy jednostką, która jest zarezerwowana tylko dla członków Amatorskiego Wędkowania. Na wyprawach panuje świetna atmosfera oraz pomoc dla początkujących wędkarzy.

Co roku nasi użytkownicy organizują zlot. 4 dniowa impreza na której jest mnóstwo wspólnego wędkowania w doborowym towarzystwie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy wędkarz wyjedzie ze zlotu z bagażem doświadczeń, nowymi znajomościami oraz upominkami. Wszystko to odbywa się w bezstresowej, relaksującej atmosferze.

Jeśli chcecie, dołączyć do naszego grona zapraszamy na nasze FORUM

Administrator Jarosław Biecki

jarek.biecki@amatorskie-wedkowanie.pl

Okoń

Z wędkarskim pozdrowieniem : Jarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.