RELACJE Z WYPRAW

Pierwsze strzaly sezonu…

szczupak szumeq

Pierwsze szczupaki sezonu….przedzial 50-70….przyneta Westin swim sinking…polamania dla wszystkich….pozdrawiam…

Jedna odpowiedź do “Pierwsze strzaly sezonu…

  1. Remigiusz pisze:

    ładny szczupak Gratulujemy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.