Pierwsze strzaly sezonu…
Pierwsze szczupaki sezonu….przedzial 50-70….przyneta Westin swim sinking…polamania dla wszystkich….pozdrawiam…
Pierwsze szczupaki sezonu….przedzial 50-70….przyneta Westin swim sinking…polamania dla wszystkich….pozdrawiam…
Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.
ładny szczupak Gratulujemy